Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Apokalypsa: Poslední revoluce a 3 knihy Den šílenství

Třetí světová válka už začala, a protože nepřítel je neviditelný, je o to nebezpečnější. A jednoduché to nebude mít ani hrdina druhého příběhu – zběhlý sovětský agent toužící po pomstě. Přečtěte si obě knihy Petra Junka plné dramatických zvratů.

Apokalypsa: Poslední revoluce


Svět se probudil do disharmonie. Přes gigantické přírodní katastrofy, které si sám přivedl, se přenesl do zmatku, kde nejedna duše tápe a neví, jak dál. Náboženství se roztrhala na tisíce kousků. Nikdo už ničemu nevěří a nikdo nikomu není schopen pomoci. Jediným bohem se tak stala Moc, která společně s penězi drancuje svět od jeho základů… Třetí světová válka již dávno započala. Ovšem nepřítel je neviditelný – jde o válku stínů, kde na lidstvo útočí nelidskost. Mnozí z davu neslyší a nechají se klamat, proto jsou předem poraženi a zotročeni. Ovšem jsou zde i tací, kteří slyší a bubnují do zaprášených bubnů doby, aby pozvedli její padlý prapor. Vládne chaos, strach, beznaděj a utrpení.

Den šílenství


Den šílenství je čtvrtá kniha jihočeského autora Petra Junka, ve které se vrací studená válka včetně dvojích agentů a starých praktik tajné policie.

Příběh vypráví o poslední akci zběhlého sovětského agenta, který se musí po třiceti letech vrátit do zapovězené vlasti, aby zabránil obrovské katastrofě v Evropě a také aby pomstil úkladnou vraždu své ženy.

Žánrově se jedná o chladné drama s lehkými prvky sci-fi.

Ve spolupráci s autorem Petrem Junkem vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát obě knihy
Apokalypsa: Poslední revoluce a Den šílenství.


Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte knihy plné temných a dramatických okamžikůDo soutěže bylo odesláno 767 tipů.

Pro současné hlasování z několika účtů na jedné IP adrese jsme byli nuceni vyřadit některé soutěžící. Prosím, dodržujte Pravidla soutěží!

Kdo vyhrál?

Illaa (767), a.k (768), Standa1194 (769)

Správná odpověď

Kdy poprvé vyšla kniha Den šílenství?
V roce 2021.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeApokalypsa (Junek, Petr)
Poslední revoluce
Apokalyptický příběh staví obrazy sv. Jana z poslední části Bible do roviny naší blízké budoucnosti. Kniha vypráví o tajném společenství, které pomocí magie vyprovokuje lidstvo k největší materiální i duchovní… více

zobrazit info o knizeDen šílenství (Junek, Petr)
Den šílenství je čtvrtá kniha jihočeského autora Petra Junka, ve které se vrací studená válka včetně dvojích agentů a starých praktik tajné policie. Příbeh vypráví o poslední akci zběhlého sovětského agenta,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.