Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy Všichni jsou psychopati, jenom já jsem letadlo

Zvolit politika s poruchou osobnosti na vysoký post ve vládě nevěstí pro stát nic dobrého. Jenže běžný člověk takového psychopata odhalí většinou až v okamžiku, kdy je pozdě. Pokud se toho chcete vyvarovat, přečtěte si, jak na to.

Dobře maskovaný psychopat


Žijeme v neklidné době, která od politiků žádá neustálou improvizaci. Problémy, se kterými se společnost v dalších letech utká, budou složité a nové. Jednu krizi vystřídá jiná. O to důležitější bude osobnostní integrita lidí ve vedoucích pozicích, jejich morální kompas. Volba politika s poruchou osobnosti do vysoké funkce nikdy žádné zemi neprospěla. Argumentovat pragmatickými důvody se vždy ukázalo jako liché. Psychopat, který nezná empatii, pocit odpovědnosti ani hlas svědomí, pro kterého je jazyk prostředkem manipulace, a nikoliv nástrojem komunikace, dnes dokáže fatálně ohrozit nejen své společenství, ale celou planetu. Jak je možné, že psychologické posudky vyžadujeme od vrcholných manažerů a pilotů letadel, ale politiku může dělat každý? Zkusme na chvíli nepřemýšlet o tom, co nám politici říkají a slibují, ale o něčem mnohem důležitějším. Jací jsou to lidé.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát
knihu Všichni jsou psychopati, jenom já jsem letadlo.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte publikaci věnovanou politickým psychopatůmDo soutěže bylo odesláno 475 tipů.

Kdo vyhrál?

Babus1234 (475), FoxLittleJane (476)

Správná odpověď

Kolik stran má kniha Všichni jsou psychopati, jenom já jsem letadlo?
Více než tři sta deset.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeVšichni jsou psychopati, jenom já jsem letadlo (Hnízdil, Jan - Tříska, Michal)
Žijeme v neklidné době, která od politiků žádá neustálou improvizaci. Problémy, se kterými se společnost v dalších letech utká, budou složité a nové. Jednu krizi vystřídá jiná. O to důležitější… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.