Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 detektivky Dívka beze jména

Kdo unesl novorozené dítě a jeho matku napadl tak brutálním způsobem, že bojuje o život? Na to musí přijít detektiv Josie Quinnová, ale nebude to mít jednoduché. Otázek a nejasností je kolem případu mnoho a neznámá žena je ještě rozmnoží.

Svědkyně, podezřelá, nebo oběť?


Když detektiv Josie Quinnová dorazí na místo činu na okraji města Denton, je zděšená brutalitou útoku. Jeho oběť bojuje o život a novorozené dítě zmizelo.

Na jiném místě se snaží ukrýt krásná mladá žena. Vypadá to, že by mohla být Josiiným vodítkem k případu uneseného dítěte, ale záhadná žena neví, kdo je, kde se vzala ani čeho se tak bojí. Jisté je, že je vyděšená k smrti… Nebo je možné, že svou amnézii jen předstírá?

Je dívka beze jména svědkyně, podezřelá, nebo možná budoucí oběť?

Později Josie nachází indicie, které ji utvrzují v přesvědčení, že pohřešované novorozeně a neznámá žena mají něco společného, že ten, kdo je spojuje, je velice nebezpečný a že se jí případ začíná dotýkat velmi osobně.

Měla by Josie riskovat život dítěte, aby zachránila mnoho dalších? Nebo dokáže najít jiný způsob, jak zastavit nelítostného vraha?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Dívka beze jména.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o případ uneseného dítěte a neznámé ženyDo soutěže bylo odesláno 1235 tipů.

Pro současné hlasování z několika účtů na jedné IP adrese jsme byli nuceni vyřadit některé soutěžící. Prosím, dodržujte Pravidla soutěží!

Kdo vyhrál?

dohamar (1235), Lube (1235), Falbii (1236)

Správná odpověď

Jak se jmenuje matka uneseného dítěte?
Misty.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDívka beze jména (Reganová, Lisa)
Vedle lehátka se válel malý vycpaný slon a zmačkaná zelená deka, dost velká jen na to, aby do ní zabalili novorozeně. „Tady bylo mimino? Ona měla dítě? Je…?“ „Dítě tu není.“ Když detektiv… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.