Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Dagmar Pecková: Šaty noty boty

Dagmar Pecková by si zasloužila označení chameleon. Je totiž nejenom uznávanou operní pěvkyní, ale její zájmy jsou mnohem širší a nebojí se realizovat i sebešílenější nápady. Pokud se o naší operní divě chcete dozvědět více, přečte si její novou biografii.

Život na jevišti i mimo něj


Dagmar Pecková by si dost možná zasloužila označení chameleon. Jaká tedy vlastně je?

Má své vize, které chce uskutečnit. Nevzdává se. Srší nápady. Bývá pokaždé jiná: jednou něžná se zavřenýma očima a pohledem dovnitř duše, jindy ohnivý „Beran“. Rázná, ale zároveň empatická. Ví, co chce. Přímá, jako když vyšije. Životní názory má jasně dané a nebojí se je říkat nahlas. A když to nejde tudy, půjde to jinou cestou… I když se jeví všem na první pohled jako energický extrovert, je to naopak.

Dalo by se říct, že je taková křížovka s tajenkou, podobně jako tato kniha. Nejprve se něco o Dáše dozvíte v úvodu a poté projdete kapitolkami, kde nesou své příběhy její šaty. Šaty a Dášin životní styl nám posloužily jako odrazový můstek k něčemu schovanému uvnitř. Až pak se vám složí výsledný obrázek, jako byste skládali puzzle…

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Dagmar Pecková: Šaty noty boty.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte biografii známé české operní pěvkyněDo soutěže bylo odesláno 565 tipů.

Kdo vyhrál?

Kristulka (565), Snehulak2 (567), Kniholka (567)

Správná odpověď

Jakým hlasem disponuje Dagmar Pecková?
Mezzosoprán.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDagmar Pecková (Pecková, Dagmar - Zindelová, Michaela)
Šaty noty boty
Dagmar Pecková by si dost možná zasloužila označení chameleon. Jaká tedy vlastně je? Má své vize, které chce uskutečnit. Nevzdává se. Srší nápady. Bývá pokaždé jiná: jednou něžná se zavřenýma očima… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.