Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 humorné romány Snachy za všechny prachy

Mnoho matek není s partnerkou svého syna spokojeno, ale Martine k tomu má i oprávněný důvod. Její tři snachy jsou totiž skutečně nesnesitelné a v kombinaci se zbytkem jejich svérázné rodiny bude vánoční večeře skutečnou katastrofou.

Vánoční (ne)pohoda


Chcete-li vytvořit neodolatelnou rodinnou komedii, budete potřebovat: despotického a egocentrického otce – Jacquesa. Martine – matku revoltující po čtyřiceti letech manželství. Jejich tři syny: věčného kluka Matthieua, který se brzy stane potřetí otcem, šéfkuchaře Nicolase, panovačného po tátovi, a Alexandra, bezbranného snílka. A především… tři nesnesitelné snachy! Dokonalou matku Stéphanie, úzkostlivou vegetariánku Lauru a nakonec Jeanne, nejistou třicátnici s feministickými názory, jejíž příchod významně naruší rodinný klid.

Dejte je všechny do velkého domu v Bretani. Přidejte ještě babičku Antoinette, před jejíž moudrostí bledne i dalajláma, a jednoho toulavého psa. Zamíchejte, nechte podusit na mírném ohni a pak… Dobrou chuť!

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Snachy za všechny prachy.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte humorné trapasy francouzské rodinyDo soutěže bylo odesláno 1251 tipů.

Kdo vyhrál?

fiserovam (1251), jiji (1251), a.k (1251)

Správná odpověď

Kolik synů má Aurélie Valognesová?
Dva syny.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeSnachy za všechny prachy (Valognesová, Aurélie)
Chcete-li vytvořit neodolatelnou rodinnou komedii, budete potřebovat: despotického a egocentrického otce – Jacquesa. Martine – matku revoltující po čtyřiceti letech manželství. Jejich tři syny: věčného kluka Matthieua, který se brzy… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.