Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Odložené případy: Nezvěstná

Za dveřmi svých domovů se cítíme v bezpečí a nečekáme, že by se nám zde mohlo něco stát. A právě toho využívá vrah řádící v Malmö. Podaří se ho inspektorce Tess Hjalmarssonové dopadnout dříve, než napadne další bezbrannou ženu?

Na stopě staronového vraha


odlozene-pripady-nezvestna-obalkaV létě před 16 lety zmizela v jižním Švédsku 19letá dívka. Případ nebyl vyřešen a dívka se nikdy nenašla. Nyní se v Malmö objevil vrah, který napadá a znásilňuje ženy přímo v jejich domovech. Důkazy ukazují nápadné podobnosti s vyšetřováním dlouho hledaného dánského vraha z Valby. Slavný dánský expert na profilování zločinců a odborník na muže z Valby Carsten Morris se připojí ke švédskému týmu vyšetřovatelů pod vedením inspektorky Tess Hjalmarssonové a její parťačky Marie Erlingové, které se snaží vyřešit oba případy, jež by zdánlivě mohly souviset. Podaří se jim zastavit násilníka včas a zjistit, co se stalo s nezvěstnou dívkou z roku 2002?

První díl románové krimi série se odehrává v jižním Švédsku a v okolí Malmö. Autorka je expertkou na odložené případy a zkušenou reportérkou zabývající se zejména nevysvětlenými zločiny, díky čemuž je román velmi autentický a realisticky zobrazuje práci vyšetřovatelů. Charaktery hlavních postav a nahlédnutí do jejich soukromí jenom přispívají k napínavosti a očekávání, setká-li se jejich snažení s úspěchem.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Odložené případy: Nezvěstná.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o první díl nové švédské krimi sérieDo soutěže bylo odesláno 974 tipů.

Kdo vyhrál?

janani (974), Tynka733 (975), tomkatze (977)

Správná odpověď

Kde žije Tina Frennstedt?
Ve Stockholmu.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeOdložené případy: Nezvěstná (Frennstedt, Tina)
V létě před 16 lety zmizela v jižním Švédsku 19letá dívka. Případ nebyl vyřešen a dívka se nikdy nenašla. Nyní se v Malmö objevil vrah, který napadá a znásilňuje ženy… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.