Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Příběhy obyčejného znovuzrození

Co všechno snese sotva dospělý muž, než padne na úplné dno? Dominik Bartoš si to vyzkoušel na vlastní kůži a ve svém autobiografickém románu nabízí zcela upřímnou a otevřenou zpověď, jak těžké pro něj tyto okamžiky a cesta zpět byly.

Snaha o lepší já


Co všechno unese na svých bedrech muž sotva dospělý? Roli otce? Bolest působenou okolím i sebetrýzněním, nikdy nekončící strach o něco nebo někoho…? Křižovatky vedoucí k životu přinejmenším na hranici zákona? Pobyt v psychiatrické léčebně? Soustavné vyrovnávání se s tím, že právě on je ten, kdo konstantně přináší zklamání svým nejbližším?

Rebel bez příčiny, nezodpovědný rozsévač svých genů, zamilovaný lehkomyslný floutek zříkající se odpovědnosti, drogový dealer závislý na alkoholu, bůh pomsty, jemuž přál osud, pokorný mladý muž, který by dal svůj život za to, aby mohl vrátit čas, člověk, jenž si musel projít katarzí, aby získal druhou šanci. To vše jsou tváře hlavního hrdiny strhující prózy. Neúnavně variujícím se motivem je pád na dno a implicitně trvale přítomné – i když mnohokrát nevydařené – úsilí o snesitelnější existenci a o lepší já.

V syrovém příběhu, který velmi otevřeně a autenticky přibližuje scény brutality, autor bez zábran odhaluje život z lokálního drogového průmyslu. Jediné, co ho drží nad vodou, je láska, ale i ta vezme za své. Život pro něj ztrácí veškerou cenu a samota se zdá být bezedná. Jak si s tím vším protagonista poradí, se můžete dočíst v autobiografickém románu Dominika Bartoše Příběhy obyčejného znovuzrození.

Ve spolupráci s literární agenturou MÁM TALENT, s. r. o. vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Příběhy obyčejného znovuzrození.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte přerod rebela v pokorného mladého mužeDo soutěže bylo odesláno 962 tipů.

Kdo vyhrál?

Aurora (962), IvanaM (965), cvmichal (965)

Správná odpověď

Kolik stran má kniha Příběhy obyčejného znovuzrození?
Více než sto čtyřicet
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePříběhy obyčejného znovuzrození (Bartoš, Dominik)
Co všechno unese na svých bedrech muž sotva dospělý? Roli otce? Bolest působenou okolím i sebetrýzněním, nikdy nekončící strach o něco nebo někoho…? Křižovatky vedoucí k životu přinejmenším na hranici… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.