Nakladatel: Zoner Press

Vydavatelství Zoner Press se zaměřuje na překladové a původní české publikace. Stěžejní produkcí jsou praktické návody pro fotografy všech úrovní a široká řada knih v edici Naučte se kreslit a malovat... V nabídce vydavatelství nechybí ani populární témata z oblastí oblíbených výtvarných technik. To vše je doplněno aktivitami na sociální síti FB https://www.facebook.com/Zonerpress/

https://www.zonerpress.cz/


Zoner Press - Nejnovější knihy

knihaNaučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou knihaSvětová válka Z knihaKreslení dominantním okem knihaFotografujeme krajiny

Zoner Press - Související články

Ruční práce pro volný čas – inspirace na dovolenou

Tvorive knihy

Léto je tu a s ním i čas dovolených. Pokud máte blízko k ručním pracím, určitě vás potěší dnešní knižní tipy – představíme si totiž hned šest knížek, které přináší plno inspirace pro volný čas. A máme tu od každého něco: přes tkaní, vyřezávání ze dřeva a drátkování až po kreslení a tvůrčí psaní.

Inspirace pro volný čas

hobbies-kutilstvi

V posledním roce jsme všichni trávili více času v domácím prostředí a hledali tak nové inspirace, jak zahnat nudu. Někteří zvelebovali své okolí, jiní se věnovali ručním pracím a další zase rozvíjeli vlastní kreativitu. Ať tak či tak, v dnešních tipech si tu „svoji“ knihu najde téměř každý.

Vyrazte do přírody

Knizni tipy_S knihami do prirody

S dnešními tipy se vydáme poznávat přírodu, která nemusí být vždy jen za hranicemi velkoměst, ale i přímo v nich. Budeme pozorovat ptactvo, učit se fotografovat krajiny a dopřejeme v ní více svobody i našim dětem.

Motivace pro každého

motivace-pro-kazdeho

Nevíte, jak bojovat se strachem nebo prokrastinací? Zaháníte úzkosti přehnanou péčí o domácnost? Nebo jen chcete lépe pracovat se svou životní energií, ale moc nevíte, jak na to? Dnes si na některé z otázek odpovíme za pomoci knih o seberozvoji a motivaci.

Zasoutěžte si o realistický román o válce se zombie

svetova-valka-z-perex

Máte rádi horory nebo filmy s tématikou zombie apokalypsy? V tom případě vám nesmí v knihovně chybět kniha Maxe Brookse, která je natolik realisticky napsaná, že si chvílemi nebudete jisti, jestli je to opravdu jen fikce.