Nakladatel: Pavel Dobrovský – BETA

Nakladatelství Beta bylo založeno v roce 1993. Za dobu svého působení uvedlo na český trh na 800 titulů různých žánrů a řadí se tak mezi přední české nakladatelské domy. Věnujeme se především knihám zaměřeným na rozvoj osobnosti, dále vydáváme ezoteriku a nově také náročnější beletrii. V portfoliu nechybí témata historická nebo militaria a opomenout nelze ani bohatě vypravené, obsahově poutavé obrazové publikace, s nimiž se nakladatelství Beta úspěšně prezentuje laické i odborné veřejnosti. Mezi světoznámé osobnosti, které vydáváme, patří autor hororů a detektivních románů Stephen King, duchovní učitel Osho, Deepak Chopra nebo Alexander Loyd.

https://www.nakladatelstvibeta.cz/


Pavel Dobrovský – BETA - Nejnovější knihy

knihaKdyž teče krev knihaKrálovna Viktorie knihaPříliš brzy starý, příliš pozdě moudrý knihaČtyři roční doby

Pavel Dobrovský – BETA - Související články

Čtyři příběhy mistra hororu

kdyz-tece-krev-nahled

Máte rádi knihy, u kterých se skutečně bojíte? Horory, které se zdají být až děsivě realistické? Čtyři nové příběhy z pera Stephena Kinga vám připomenou, že i ty nejobyčejnější věci v lidském životě v sobě mohou skrývat nečekané zlo a hrůzu.

Na pomezí

King_CtryriRocniDoby

Vytvořit neexistující svět svou vlastní fantazií nedokáže každý. Na druhou stranu udělat z reálného světa prostředí naplněné autorovými vizemi tak, aby výsledek nepůsobil vymyšleně, to už chce opravdového mistra. Kdo potom pozná, co je a co není skutečné?

Faktografie – historické okamžiky a lidé, jak je neznáte

faktografie-tipy

Dějiny jsou důležitou součástí lidstva. Slouží nám nejen jako odstrašující příklad, ale měli bychom se z nich především poučit. Začtěte se s námi do příběhů, které ještě neznáte, a odkryjte tak tajemství Jana Žižky, říjnové revoluce nebo okultismem posedlých nacistů.

Jak na šťastný život

stastny-zivot

O tom, že štěstí není zadarmo, ví následující autoři své. Přidejte se k nám na cestě za poznáním. Existuje štěstí? Jak jej můžeme získat? Jak obrátit těžké životní zkušenosti v něco pozitivního? A jakou metodou je možné dosáhnout svých velkých cílů?

Vyrazte do přírody

Knizni tipy_S knihami do prirody

S dnešními tipy se vydáme poznávat přírodu, která nemusí být vždy jen za hranicemi velkoměst, ale i přímo v nich. Budeme pozorovat ptactvo, učit se fotografovat krajiny a dopřejeme v ní více svobody i našim dětem.