Nakladatel: Pavel Dobrovský – BETA

Nakladatelství Beta bylo založeno v roce 1993. Za dobu svého působení uvedlo na český trh na 800 titulů různých žánrů a řadí se tak mezi přední české nakladatelské domy. Věnujeme se především knihám zaměřeným na rozvoj osobnosti, dále vydáváme ezoteriku a nově také náročnější beletrii. V portfoliu nechybí témata historická nebo militaria a opomenout nelze ani bohatě vypravené, obsahově poutavé obrazové publikace, s nimiž se nakladatelství Beta úspěšně prezentuje laické i odborné veřejnosti. Mezi světoznámé osobnosti, které vydáváme, patří autor hororů a detektivních románů Stephen King, duchovní učitel Osho, Deepak Chopra nebo Alexander Loyd.

https://www.nakladatelstvibeta.cz/


Pavel Dobrovský – BETA - Nejnovější knihy

knihaPátá čtvrtina knihaJak zemřít osamocen kniha24 vzpomínek knihaPovědomá temnota

Pavel Dobrovský – BETA - Související články

Širokospektrý král

King_PataCtvrtina

Být králem i podle jména může svým nositelům přinášet mnohá očekávání i závazky. Ne každý jim ovšem chce, může nebo dokáže dostát. Naopak, jste-li za vládce žánru považováni širokou veřejností, pak máte přímo povinnost své pověsti dostát. Dokázal to Stephen King i tentokrát?

Její jméno je žena – ženské hrdinky v různých situacích

Jeji-jmeno-je-zena-perex

Nemáte-li stále nakoupeny všechny dárky na letošní Vánoce, přinášíme vám hned několik knižních tipů na poslední chvíli, které osloví jak čtenáře hledající oddych, tak i fanouška nervy drásajících dramat. Nosným motivem všech námi dnes vybraných knih jsou ženy.

Svůdná přitažlivost autoritářství

soumrak-demokracie

Poslední dobou jsou v různých koutech světa patrnější antidemokratické tendence. Proč tomu tak je? A jakou roli sehrávají vynálezy 21. století? Problematiku ve své nové knize rozebírá americká držitelka Pulitzerovy ceny za literaturu.

Thrillery na víkend

napeti

Thrillery patří mezi velice oblíbené knihy, vždyť na jejich stránkách prožijete z pohodlí svého domova děsivé dobrodružství plné velkých zvratů a dávných tajemství. Pokud i vy rádi sáhnete po podobné literatuře, dnes vám kápneme no noty – představíme si totiž rovnou šestici thrillerů.

S úsměvem proti nudě

S-usmevem-proti-nude

Čelte stresujícímu předvánočnímu shonu s humorem! Ať už právě stojíte u nemocničního lůžka, trávíte čas s rodinou, na horách či v deštném pralese jako naši hrdinové, s trochou nadhledu se můžete usmívat všude.