Nakladatel: Mystery Press

Nakladatelství Mystery Press se od svého založení v roce 2015 velmi rychle etablovalo na tuzemském knižním trhu jako specialista na detektivky, thrillery a krimi romány. V současnosti vydává zejména anglo-americké autory, z nichž pro české čtenáře objevilo např. Angličany Stevea Robinsona (thriller Stopy v krvi) a Tima Weavera (drsné krimi Není cesty zpět a Bez slitování), ale nebojí se ani velkých amerických jmen, jako jsou Janet Evanovich či Dan Simmons. Pod logem Mystery Pressu vycházejí rovněž knihy českých autorů, a to především v subžánrech klasické a historické detektivky, mysteriózního thrilleru či procedurální krimi.

www.mysterypress.cz


Mystery Press - Nejnovější knihy

knihaTemný příliv knihaSmlouva na lásku knihaŽena obchodníka s příběhy knihaZtracené střípky

Mystery Press - Související články

Krimi na dovolenou

krimi-tipy-nahled

Kvalitní detektivka s nepředvídatelným koncem je věrný společník na každou dovolenou, ať už vás čeká odpočinek na pláži nebo výlet pod stan. S napínavými příběhy z dnešních tipů se na svých cestách rozhodně nudit nebudete.

Ukázka z knihy Temný příliv

Temple_Temny priliv uvodni

Druhý thriller s vyšetřovatelem Jackem Irishem nese název Temný příliv a jeho hlavní hrdina musí najít nezdárného syna stejně nezdárného otce. Zaplete se do mnoha lží a bude litovat, že tuto zakázku vůbec přijímal.

Oddechové Očima na prázdniny

ocima-nahled1

Protože už začaly prázdniny, určitě uvítáte tipy na knihy či audioknihy, které mají ambici zpříjemnit vám cestu autem nebo odpočinek na pláži či ve vaší ložnici. Dnes zde najdete klasiku pro děti, napínavé čtení pro teenagery, rodiče, ba i i prarodiče, zkrátka tipy pro celé rodiny.

Ukázka z knihy Smlouva na lásku

Smlouva na lasku

Alessandra Torre, bestsellerová americká autorka erotické beletrie, přináší žhavou romanci s názvem Smlouva na lásku. Toto vzrušující čtení je nutností pro každou ženu, která prahne po pořádném alfa samci.

Ukázka z knihy Ztracené střípky (Tim Weaver)

Tim Weaver_Ztracene stripky

Fanoušci Tima Weavera a jeho kriminální série s postavou Davida Rakera budou jistě nadšení také novým samostatným krimi románem Ztracené střípky, který nedávno vyšel v češtině.