Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/


Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaNěžná svítání knihaJak nebýt úplným blbcem knihaVaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 knihaDon Giovanni na Ovocném trhu

Knihcentrum.cz - Související články

Získejte příběh inspirovaný mexickými legendami

bohove-jadeitu-a-stinu-perex

Velká města na severu Mexika pulzují životem a ulicemi zní jazz, ovšem ospalé městečko, kde žije Kasiopea Tun, je přesným opakem. Ona však sní o lepším životě, ve kterém jí lidé neopovrhují, a mayský bůh smrti by jí mohl její přání splnit…

Získejte publikaci věnovanou politickým psychopatům

vsichni-jsou-psychopati-jenom-ja-jsem-letadlo-perex

Psychopati se obvykle dokáží před ostatními výborně přetvařovat, takže je běžný člověk nejen neprokoukne, ale ještě jim fandí. A když odhalí svou skutečnou osobnost, je už pozdě. Jak se toho vyvarovat? To si pojďte přečíst.

Vyhrajte pátrání po voňavém tajemství

vonava-lekarna-perex

Lucie s rodiči a bratrem se do vily Evie nastěhovali nedávno, ale hned jak otevřeli dveře, všimli si zvláštní směsice vůní. Že by to bylo kouzlo starého domu? Brzy si však uvědomí, že vůně nemizí a rozhodnou se jejímu původu přijít na kloub.

Zasoutěžte si o babiččino děsivé tajemství

posledni-slova-perex

Betty Braithwaiteová umírá a poslední přání, které pronese, zní její vnučce jako nesmysl. Ovšem jen do té doby, než Bettyina dcera najde na zahradě kousek dětské kosti. Co se stalo a jak tajemství z minulosti ovlivní život rodiny?

Zahrajte si o dieselpunkový román z alternativní historie

cokolada-pro-wehrmacht-perex

Vydejte se do alternativní historie druhé světové války a pátrejte s výsadkáři a žijící legendou „Pobožným pistolníkem“ po plánech na mýty opředenou zbraň. Podaří se jim mechanického Golema získat, nebo bude rychlejší druhá strana?