Nakladatel: Knihcentrum.cz

KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. Máme v nabídce přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.

Specializujeme se hlavně na knihy, ale nabízíme také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortiment
a knižní bazar, kde najdete zcela nové knihy poškozené pouze manipulací ve skladu
nebo při transportu.

www.knihcentrum.cz/

Knihcentrum.cz - Nejnovější knihy

knihaNěžná svítání knihaJak nebýt úplným blbcem knihaVaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 knihaDon Giovanni na Ovocném trhu

Knihcentrum.cz - Související články

Vyhrajte dramatické shrnutí kariéry Andreje Babiše

babisovo-palermo-i-perex

Tento rok nás čekají další volby Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, což je ten nejvhodnější čas k tomu, abychom si připomněli všechny eskapády současného předsedy vlády. A kniha Jaroslava Kmenty je tím nejlepším způsobem.

Získejte autobiografii Tomáše Třeštíka

po-povrchu-perex

Jméno Třeštík nosí v naší zemi hned několik slavných osobností a jednou z nich je i fotograf a kameraman Tomáš Třeštík. A právě jeho autobiografii, ve které si můžete přečíst nejen o jeho dětství i kariéře, vám dnes představíme.

Vyhrajte tipy na zábavné hry na cesty i domů

100-her-nahled1

Stále častěji vyhledáváme zábavu na chytrých zařízeních, konzolích či počítačích a zapomínáme, že existuje mnoho her, ke kterým není nic z toho potřeba. Některé z nich si možná pamatujete z dětství, jiné budou nové, ale všechny stojí za to vyzkoušet.

Zasoutěžte si o první skutečný případ pro klub amatérských detektivů

ctvrtecni-klub-amaterskych-detektivu-perex

Každý čtvrtek se čtyři přátelé schází, aby společně hloubali a přemýšleli nad některou z nevyřešených vražd. Co na tom, že je všem kolem osmdesátky, jejich důvtip věk hravě vyváží. Dokáží díky němu odhalit i vraha místního developera?

Získejte hon na zloděje Meteoru

zahada-cerne-kvetiny-perex

Jak se podařilo zlodějům najít tajnou místnost, o které věděla jen Lucie s bratrem Benem a jejich kamarád Mats? A jak poznali, kterou z ingrediencí mají ukrást? Na to se spolu s nimi vydejte hledat odpověď až do Amsterodamu.