Nakladatel: BB/art

Nabídka knižních titulů nakladatelství BB art je zaměřena především na překladovou beletrii - thrillery, detektivky, romány pro ženy…, populárně naučnou literaturu - historie, biografie…, dětské knihy, komiksy a poezie.
Nabízí také nástěnné a stolní kalendáře různých formátů a motivů.

www.bbart.cz

BB/art - Nejnovější knihy

knihaNapsáno krví knihaEleonora Akvitánská knihaSpravedlnost knihaDarebák David: Hurá do oblak!

BB/art - Související články

Život jedné z nejvlivnějších žen středověku

eleanora_akvitanska

Eleanora Akvitánská byla výraznou ženskou postavou středověkých dějin Francie a Anglie. Její odvážné chování se stávalo terčem obdivu i pomluv. Historička Alison Weirová se ve své knize snaží o co nejpravdivější vylíčení života této ženy.

Deník sériového vraha jako vodítko k jeho dopadení

napsano_krvi

Útvar ultranásilných trestných činů losangeleské policie se tentokrát pokouší dostat za mříže sériového vraha na základě jeho deníku. Dokáže Robert Hunter zabijáka dopadnout, než stihne zavraždit další oběť?

Do posledního muže

Child_Spravedlnost

Jistě jste již slyšeli o vybírání výpalného. Možná jste se s ním dokonce i setkali na vlastní kůži. Že jde o špatnost, o tom nejspíš také málokdo (kromě výběrčích samých) pochybuje. Že budou ti, kdo takový druh podnikání provozují, potrestáni, o tom ovšem většinou jen sníme.

Schyluje se k finální bitvě o Diův trůn

wonder_woman4

Poté, co Zeus někam zmizel, začali členové božské rodiny kout pikle s cílem obsadit Diovo místo. Na scéně se objevuje několik žhavých kandidátů na post nejmocnější bytosti panteonu, kteří se chystají utkat se ve finální bitvě, jež může zničit celou Zemi.

Dosáhnout svého

Simonova_DarebakDavidHuraDoOblak

Někdy se zdá, že se rodiče, učitelé a vlastně celý svět proti vám spikli. Je vůbec možné, aby se člověku dělo tolik příkoří, když jediné, po čem touží, je dobře se pobavit? Nakonec se jeden zkrátka musí spolehnout na trochu štěstí a schopnost bezbřehé improvizace.