Nakladatel: Audiotéka.cz

Audioknihy jsou v dnešní uspěchané době trendem a to i proto, že audioknihy „lze číst“ při různých činnostech (jízda dopravními prostředky, domácí práce nebo jen pro odpočinek). A to hlavně v naší dnešní době, kdy se snažíme najít čas na relaxaci a také na literaturu. Audiotéka nabízí nepřeberné množství mluveného slova a to již od roku 2011. Její jedinečnost je v tom, že audioknihy lze poslouchat díky webové stránce http://audioteka.cz a také díky aplikacím pro chytré telefony.

Proč poslech audioknih s Audiotékou?

● V nabídce přes 2500 audioknih ve formátu MP3 a to nejrůznějších žánrů.

● Možnost si zdarma poslechnout ukázku u každé audioknihy a nebo využít nabídku kapitoly zdarma.

● Zakoupené audioknihy zůstávají na Poličce, kde jsou uživatelům stále k dispozici a to i pro opětovné stažení do různých přístrojů.

● Audioknihy lze získat ihned zaplacením různými platebními metodami (PayPal, SMS Premium, PayU)

● Možnost využít pro nákup i poslech aplikaci. K dispozici je pro Android, iOS i Windows Phone.

audioteka.cz

Audiotéka.cz - Nejnovější knihy

knihaZločiny pro dva knihaMuž bez tváře knihaLedová země knihaDetektiv

Audiotéka.cz - Související články

Kdo za to může?

Goffa_Devcatko_audio

V medicíně i ve společnosti často léčíme hlavně důsledky problému, nikoli jeho příčiny. Ne vždy, samozřejmě. Ale stává se to. Možná častěji, než je nám libo. Přiznejme si: kdo z nás někdy nezatoužil vymýtit zlo vlastníma rukama?

Vyhrajte pokračování fantasy příběhu hraničáře Halta

nositele-duboveho-listu-audiokniha-perex

Will s Evanlyn mají konečně šanci uprchnout ze Skandie, kam se nedobrovolně dostali jako zajatci hrozivého kapitána skandijské vlčí lodi Eraka. Jenže Evanlyn je unesena a zesláblý Will nemá sílu čelit přesile. Naštěstí už je na blízku hraničář Halt.

Nestíhám – první letošní Očima i ušima šéfredaktorky

ocima-sefradaktorky-nahled

Už více než rok neustále čelíme nějakým omezením. Nejvíce to odnáší kultura, včetně knižního trhu. Nové tituly však stále vycházejí a ty starší dostávají audio podobu. Šíření audioknih totiž není tolik zasažené zavřením knihkupectví – stahování z platform jako Audioteka nebo Audiolibrix totiž jde snadno i z domova…

Životu nebezpečná tuctovost

McDonnell_MuzBezTvare_audio

Někdy se člověk snaží udělat správnou věc. Někdy ho taková činnost naplní pocitem dobře odvedené práce. A někdy ho může skoro stát život. V každém případě charita rozhodně není nudná.

Známe nominace na audioknihu roku 2020

audio-nahled

Asociace vydavatelů audioknih oznámila pětici audioknih nominovaných v jednotlivých kategoriích Alza.cz Audiokniha roku 2020, ze kterých vzejdou vítězové. Nejvíce nominací získala nakladatelství OneHotBook a Témbr (Euromedia Group).