Nakladatel: Agentura KRIGL

Jsme menší rodinné nakladatelství, které bylo založeno v roce 1992.
Spolupracujeme se známými, ale i neznámými autory. Užíváme si práci s tvůrčími, činorodými a v naprosté většině skromnými lidmi,kterých si velmi vážíme.
V posledních letech vydáváme cca 10 titulů ročně. Každou knihu se snažíme trvale a co nejvíce připomínat a přibližovat čtenářům. Nejvíce se soustředíme na dětské knížky, vydáváme též odborné tituly či poezii.
Ve spolupráci s autory pořádáme různé propagačně kulturní akce – křty, besedy, poetické večery, apod.
Pro podporu dětských čtenářů pořádáme kulturně zábavný pořad „Knížka Helča“, který nabízíme po celé republice knihovnám, mateřským
školám, základním školám 1. stupně, kulturním domům. Pořádáme též recitační a pěvecké soutěže, podílíme se na benefičních akcích a trvale podporujeme zejména nemocné děti a seniory.
Naší devizou je spolehlivost, dlouhodobost, solidnost a jistota.

krigl.cz


Agentura KRIGL - Nejnovější knihy

knihaO šťastném setkání knihaJak stalagnát! knihaBajky z podhůří i vísky knihaČím chci být, až vyrostu

Agentura KRIGL - Související články

Vtip

Militka_Vtip

Život je krásný a občas plný záhad. Stává se, že netušíme, jaké příčiny a důsledky se skrývají v hlubinách. Člověk ale nemůže bádat nad každou maličkostí. Je dobře radovat se z blízkosti našich drahých, smát se s nimi a naplno prožívat krásné okamžiky. Dávají nám sílu přežít horší časy.

Převozník

Patricny_Prevoznik

Víte, kolik významů má slovo převozník?

Překvapení

Militka_Prekvapeni

Těžko je člověku samotnému – v dnešní přetechnizované době mohou lidé vystačit s elektronickými kontakty a užívat si volnosti a samoty. Je to opravdu pravá podstata našeho bytí? Nepotřebujeme blízkou duši, se kterou můžeme sdílet dobré i zlé? Je důležité pro lidskou rovnováhu stýkat se s lidmi a pěstovat vztahy nejen virtuální, ale hlavně osobní. Kdo máte svou

Zajíc v pytli

Patricny_Zajic v pytli

Volby jsou vlastně nákup. Co? Koho?

Zvláštní den

Militka_Zvlastni den

Žádný den není stejný jako nějaký jiný. I když je těžká doba, nemusí všechny dny být hrozné. Hledejme každý den nějaký okamžik, třeba malý, na který se můžeme těšit. A pokud zažijeme něco příjemného, je dobré si to uvědomit a ocenit, přes všechny trable, které nás běžně potkávají.