Nakladatel: Agentura KRIGL

Jsme menší rodinné nakladatelství, které bylo založeno v roce 1992.
Spolupracujeme se známými, ale i neznámými autory. Užíváme si práci s tvůrčími, činorodými a v naprosté většině skromnými lidmi,kterých si velmi vážíme.
V posledních letech vydáváme cca 10 titulů ročně. Každou knihu se snažíme trvale a co nejvíce připomínat a přibližovat čtenářům. Nejvíce se soustředíme na dětské knížky, vydáváme též odborné tituly či poezii.
Ve spolupráci s autory pořádáme různé propagačně kulturní akce – křty, besedy, poetické večery, apod.
Pro podporu dětských čtenářů pořádáme kulturně zábavný pořad „Knížka Helča“, který nabízíme po celé republice knihovnám, mateřským
školám, základním školám 1. stupně, kulturním domům. Pořádáme též recitační a pěvecké soutěže, podílíme se na benefičních akcích a trvale podporujeme zejména nemocné děti a seniory.
Naší devizou je spolehlivost, dlouhodobost, solidnost a jistota.

krigl.cz


Agentura KRIGL - Nejnovější knihy

knihaO šťastném setkání knihaJak stalagnát! knihaBajky z podhůří i vísky knihaČím chci být, až vyrostu

Agentura KRIGL - Související články

Zvláštní den

Militka_Zvlastni den

Žádný den není stejný jako nějaký jiný. I když je těžká doba, nemusí všechny dny být hrozné. Hledejme každý den nějaký okamžik, třeba malý, na který se můžeme těšit. A pokud zažijeme něco příjemného, je dobré si to uvědomit a ocenit, přes všechny trable, které nás běžně potkávají.

Vzkaz v láhvi

Patricny_Vzkaz v lahvi

Námořník nahoře pod košem najednou vykřikl něco o záblesku na vlnách, ukazoval dolů a první důstojník namířil tím směrem svůj dalekohled. Vypadalo to, jako když se v moři koupe láhev.

Těžký čas

Militka_Tezka doba

Jaro je jedno z nejkrásnějších období roku. Záleží však na okolnostech. Letos často říkáme, že je těžká doba. Jako kdyby jaro ztrácelo svou sílu nového života. Je tomu tak skutečně?

Haraburdí 2021 z Marsu

Patricny_Haraburdi z Marsu

Šťastní Američané – to jsou poslední dvě slova básně Měsíční haraburdí, kterou napsal J. Seifert (Nobelova cena za literaturu). Ve sbírce Deštník z Piccadilly ji najdete.

Teplo

Militka_Teplo

Předjaří bývá těžké. Jsme vyčerpaní ze zimy. Chybí nám sluníčko. Naštěstí se prodloužil den. Musíme ještě chvíli vydržet, než nás slunce zahřeje a dodá optimismu.