Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Kreslení dominantním okem

náhled obálky
Konec aukce: 21. 6. 2021 v 20:00:00
Běžná cena: 319,- Kč
Vydraženo za:

157,- Kč

Poslední příhoz:Ajutynda

Aukce již byla ukončena!

Fascinující pokračování oblíbeného bestselleru NAUČTE SE KRESLIT PRAVOU MOZKOVOU HEMISFÉROU, kterého se na světě prodalo několik milionů výtisků a je tak nejprodávanější knihou o kreslení.
Miliony čtenářů si díky autorčině metodě osvojily kreslení pravou hemisférou mozku, od studentů a učitelů umění až po zavedené umělce, firemní trenéry a další. Všichni tím objevili odvážný nový způsob kreslení a řešení problémů na základě toho, co skutečně vidíme, a ne toho, co si myslíme, že vidíme.
V tomto očekávaném pokračování osvětluje Betty Edwardsová další kousek skládačky k pochopení lidské kreativity a odhaluje roli, kterou hraje naše dominantní oko v tom, jak vnímáme, tvoříme a vidíme svět okolo nás. Výzkumy ukazují, že stejně jako používáme více pravou nebo levou ruku, každý z nás má také dominantní jedno oko, které odpovídá dominantní straně našeho mozku – jedno je verbální, druhé je vizuální. Jakmile se naučíte rozdíl a vyzkoušíte si jednoduchá kreslicí cvičení, získáte nový pohled na to, jak vnímáte, přemýšlíte a tvoříte. Dozvíte se, jak se nejen dívat, ale především, jak skutečně vidět.
Pozoruhodná výprava dějinami umění, psychologie a tvůrčího procesu, velkoryse ilustrovaná vizuálními příklady, je nezbytným čtením pro každého, kdo hledá bohatší pochopení vizuálního umění, lidské mysli a kreativity.

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Kreslení dominantním okem

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
Ajutynda 157 21. 6. v 15:14:26
Ajutynda 155 19. 6. v 21:11:28