365 dní s Anselmem Grünem

Konec aukce: 9. 5. 2021 v 20:00:00

„Nejcennější na setkání s otci pouště, z kterých čerpá své zkušenosti i Anselm Grün, je to, že nás vedou do hlubin naší vlastní duše.“
Prokop Siostrzonek, kněz, benediktinský mnich, arciopat Břevnovského kláštera
Anselm Grün napsal 365 meditací pro naše duchovní zápasy během roku. Čerpá v nich z moudrosti pouštních otců, z Bible i ze svých bohatých zkušeností. Hledá v nich odpověď na otázku: Jak zacházet s našimi myšlenkami, emocemi a vášněmi, pokud se nás snaží ovládnout a připravit o vnitřní svobodu? Jedním z receptů na takové myšlenky je podle otců pouště připomenout si vhodný výrok z Písma. Když si dáme před oči alternativu k tomu, co je negativní, vyhneme se iluzím, kterých je náš život plný. V Písmu k nám přece mluví sám Bůh.

Přečtěte si více o knize 365 dní s Anselmem Grünem

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu 365 dní s Anselmem Grünem za velmi příznivou cenu