Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 romány Nikdo není sám

Petra Soukupová nás opět vtahuje do světa postav a situací, v nichž se téměř každý pozná. V případě Veroničina života tomu není jinak – je skutečně tak spokojená, jak se jeví? A kolik stačí k tomu, aby se vše rozpadlo?

Absurdita a trapnost rodinných bitevNikdo není sám, ale možná by někdy chtěl. Anebo jsme sami naopak všichni — bez ohledu na to, s kým nebo jak žijeme?

Veronika má práci, která ji baví, manžela, který jí rozumí, dvě náctileté děti, s nimiž není žádný větší problém. Sice nemá příliš dobrý vztah s rodiči, ale udržuje si od nich bezpečný odstup. Jenže někdy tohle všechno nestačí. Křehkou rovnováhu náhle naruší smrt matky a Veroničina představa spokojeného života se začne rozpadat jako domeček z karet.

Jestliže někdo dokáže popsat nedělní oběd, výlet na rozhlednu nebo babiččin pohřeb jako bezohlednou poziční válku, pak je to Petra Soukupová. Její nový román čtenáře okamžitě vtáhne do světa, ve kterém se spolehlivě poznává, aby vzápětí krok za krokem odhaloval absurditu a trapnost rodinných bitev, v nichž nemůže nikdo vyhrát.

Nová Soukupová, tak jak ji znáte a máte rádi.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Nikdo není sám.host

Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu nakladatelství Host nebo zde.Do soutěže bylo odesláno 997 tipů.

Kdo vyhrál?

hajovna (998), akna (998)

Správná odpověď

Kolik stran má kniha Nikdo není sám?
Méně než 380.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNikdo není sám (Soukupová, Petra)
Nikdo není sám, ale možná by někdy chtěl. Anebo jsme sami naopak všichni — bez ohledu na to, s kým nebo jak žijeme? Veronika má práci, která ji baví, manžela, který… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.