Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 české novely Kočka na křižovatce

Když Emílie objeví na své zahradě toulavou kočku, ještě neví, jak zásadně se tím změní její život. S příchodem kočky Laury se totiž propojí paralelní světy a sny se stanou skutečností. Bude Emílie konečně šťastná?

Toulavá kočka s magickou mocí


Kolik šancí, životů a světů potřebujeme, abychom našli ideálního partnera? Co všechno musíme opustit, pochopit a přijmout, než dozrajeme a vydáme se po vlastní cestě?

Psychologická novela s magickými prvky Kočka na křižovatce je sondou do nitra ženy a její touhy po ideálním manželství. Ústředním tématem je nesvoboda v partnerském soužití. Manipulace, ponížení, vzestupy, naděje… a vedle toho i cosi člověka přesahujícího.

Emílie se při návštěvě přátel stává ve svém vlastním domě terčem nechutného žertu. Zdá se, že níž už se v domácí hierarchii dostat nemůže, není ale jisté, zda ji tato epizoda opravdu donutí řešit neblahou životní situaci. Naštěstí se na zahradě nečekaně objeví malá zatoulaná kočka Laura a začnou se dít podivné věci; propojí se paralelní světy a sny se stanou realitou.

Kniha odhalující složitosti mezilidských vztahů je věnována těm, kdo mají smysl pro nadsázku a věří, že ztráta nemusí nutně znamenat prohru.


Ve spolupráci s autorkou Pavlou Trnkovou vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Kočka na křižovatce

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte důkaz, že ztráta nemusí znamenat prohru

nebo zdeDo soutěže bylo odesláno 866 tipů.

Kdo vyhrál?

sylver (866), Vlas (867), Had (868)

Správná odpověď

Jak se jmenuje sbírka povídek, kterou autorka vydala v roce 2019?
Rodoklamy.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeKočka na křižovatce (Trnková, Pavla )
Kolik šancí, životů a světů potřebujeme, abychom našli ideálního partnera? Co všechno musíme opustit, pochopit a přijmout, než dozrajeme a vydáme se po vlastní cestě? Psychologická novela s magickými prvky… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.