Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Krabička vzpomínek

Oslava stých narozenin přiměje Jenny zavzpomínat na události, na které není příliš hrdá, a rozhodne se, že přišel čas, aby se s minulostí vyrovnala. Její ošetřovatelka se na cestu vydává s ní, a ani jedna z žen si neumí představit, jak moc to ovlivní jejich životy.

Čas vyrovnat se s minulostí


Jenny slaví sté narozeniny a při té příležitosti rozjímá nad minulostí. Myšlenky se jí vrací především k dávným událostem, které doposud skrývala, protože na ně není zrovna hrdá.

Otevře krabičku, v níž si schovává vzpomínky na turbulentní časy, a rozhodne se podniknout cestu, která jí pomůže vyrovnat se s minulostí. Chce se vrátit do malebné vesničky v Itálii, která se stala němým svědkem tragických událostí.

Mladá ošetřovatelka Candice, která si plánuje zářivou budoucnost s láskou svého života, si stoletou stařenku oblíbí a navzdory generačním rozdílům se stanou přítelkyněmi. Candice se zájmem naslouchá Jennyinu vyprávění a moudrým radám – s jednou výjimkou.

Nechce slyšet pravdu o svém vztahu. Když se domlouvají, že bude Jenny na její cestě do Itálie doprovázet, ani jedna z nich netuší, jak moc si vzájemně ovlivní život a že stoletá moudrá žena může ještě zažít velké překvapení…

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Krabička vzpomínek.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o cestu, která ovlivní život dvou ženDo soutěže bylo odesláno 819 tipů.

Kdo vyhrál?

Pohoda (821),Verina (821), jana224 (821)

Správná odpověď

Kde žije Kathryn Hughesová?
Nedaleko Manchesteru.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeKrabička vzpomínek (Hughesová, Kathryn)
Jenny slaví sté narozeniny a při té příležitosti rozjímá nad minulostí. Myšlenky se jí vrací především k dávným událostem, které doposud skrývala, protože na ně není zrovna hrdá. Otevře krabičku, v… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.