Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy Kéž bys tu byla

Mohou v nás lidé se všedními životy něco zanechat? Jaké mají osudy? Myšlenky? Vzpomínky? Kam mají zrovna namířeno? Dejte šanci sbírce povídek a seznamte se s jejich příběhy, které jsou plné humoru.

Příběhy obyčejných mužů a žen

Literární svět Bořka Slezáčka je plný lidí, kteří vedou na první pohled zcela všední životy. To ale neznamená, že nezanechali otisk v duších ostatních – právě naopak. Co se skrývá za osudy těch, které denně míjíme bez povšimnutí? Stylový koktejl v úspěšném filmovém žánru komediálního dramatu neboli dramedy, přitažlivě převedený do beletristické podoby. Příběhy obyčejných mužů a žen v neobyčejně čtivé sbírce povídek, plné hořkého humoru i neúprosné reality.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Kéž bys tu byla.

logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte Slezáčkův literární svět

Do soutěže bylo odesláno 460 tipů.

Kdo vyhrál?

Lube (460), DANIELA1 (460)

Správná odpověď

Autor knihy Bořek Sedláček je nyní známý jako:
Herec a scénárista.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeKéž bys tu byla (Slezáček, Bořek )
Knižní prvotina známého herce, muzikanta a scenáristy. Literární svět Bořka Slezáčka je plný lidí, kteří vedou na první pohled zcela všední životy. To ale neznamená, že nezanechali otisk v duších ostatních… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.