Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Markýz hledá ženu

V časech plesových sezón a uvádění dívek do společnosti byla pro mladého a urozeného muže povinnost najít si co nejvhodnější manželku. S původem, vzdělanou, tichou, bez skandálů. Je ale Dotty, dívka z venkova, tou ideální volbou pro markýze z Mertonu?

Když se protiklady přitahují

Dominic, markýz z Mertonu, dospěl k názoru, že by se měl oženit. Jak by řekl jeho poručník, je to prostě povinnost. Důležité je vyhnout se silné vášni a citům a najít si tu správnou nevěstu. Musí být urozená, tichá, dobře vychovaná, ucházející, musí vědět, co se od markýzy očekává. A hlavně nesmí mít sklony ke skandálům!

Dotty Sternová byla pozvána Worthingtonovými, aby se s nimi zúčastnila společenské sezony v Londýně. Je sice jen dcerou venkovského baroneta, vyniká ale krásou, bystrou myslí, břitkým vtipem a upřímnou povahou. To ale její okolí poněkud vyvádí z míry. A nejvíc Dominika. Na Dotty je totiž něco, čemu nedokáže odolat. A než se naděje, zachraňuje spolu s ní štěňata, koťata, a nakonec i malého zlodějíčka.
Dotty vůbec neodpovídá jeho představě ideální manželky a rozhodně by ho s ní nečekal klidný život. Tak proč mu připadá… prostě dokonalá?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Markýz hledá ženu.

logo_Cosmopolis_120x60

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o hledání ideální manželky

Do soutěže bylo odesláno 948 tipů.

Kdo vyhrál?

volta (948), Ladas (950), 135evik (950)

Správná odpověď

Jakou vazbu má kniha Markýz hledá ženu?
Vázanou.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeMarkýz hledá ženu (Quinnová, Ella )
Dominic, markýz z Mertonu, dospěl k názoru, že by se měl oženit. Jak by řekl jeho poručník, je to prostě povinnost. Důležité je vyhnout se silné vášni a citům a najít si… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.