Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 thrillery Den jako tenhle

Opravdu se posledních pět let událo úplně jinak, než si Annie pamatuje? A jak je tedy možné, že její vzpomínky jsou naprosto živé, přestože jí všichni tvrdí, že se nic z toho nestalo? Vydejte se spolu s Annie pátrat po pravdě o životě, který žije.

Co je realita a co představa?

Annie Beyersová má všechno – krásný dům, milujícího manžela a rozkošnou dceru. Když veze dceru Hannah k jejímu pediatrovi, je to den jako každý jiný… dokud se neprobudí o několik hodin později v nemocnici po autonehodě. Když se ptá po své dceři, zmatení doktoři Annie oznamují, že Hannah nikdy neexistovala. Po probuzení nezůstává vlastně nic tak, jak si Annie pamatuje. Posledních pět let jejího šťastného života se zjevně nikdy nestalo.

Její manželství se chýlí ke konci. Nyní je z ní úspěšná umělkyně žijící na Manhattanu. Už nebydlí v jejich milovaném Žlutém domě na severu New Yorku. Její sestra Marcie, se kterou se roky neviděla, je najednou její nejlepší kamarádka a její nedávno zesnulý pes Charlie je živý a zdravý.

S každým dalším dnem se její vzpomínky na minulost a neznámou přítomnost začínají rozmazávat. Annie je znepokojená vidinami Hannah a znalostí věcí, které nedokáže vysvětlit. To ji donutí přemýšlet… Lžou jí všichni? Hledání odpovědí vede Annie na poučnou cestu daleko od domova, která jí má pomoci sladit vzpomínky s realitou a zjistit pravdu o životě, který žije.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Den jako tenhle.

logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte pátrání po pravdě o vlastním životě

Do soutěže bylo odesláno 437 tipů.

Kdo vyhrál?

fiserovam (437), Gudrun (437)

Správná odpověď

Jak se jmenuje manžel Annie Beyersové?
Graham.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDen jako tenhle (McNeil, Kelley)
Annie Beyersová má všechno – krásný dům, milujícího manžela a rozkošnou dceru. Když veze dceru Hannah k jejímu pediatrovi, je to den jako každý jiný... dokud se neprobudí o několik… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.