Nakladatel: Zeď


Nakladatelství Zeď - Nejnovější knihy

knihaPoslední deník Květy Fialové knihaTango pod Hradem

Nakladatelství Zeď - Související články

Ukázka z knihy Poslední deník Květy Fialové (Josef Kubáník)

Posledni denik Kvety Fialove

Deník mapuje poslední tři roky života české charismatické herečky Květy Fialové. Její zpovědník a přítel ji představuje z jiného pohledu – jako racionální ženu na sklonku života. Kniha vznikla právě proto, aby lidé věděli, jak bolestné mohou být odchody velkých hvězd.

Životní cesta Květy Fialové

Posledni denik Kvety Fialove

Květa Fialová sice už několik let nežije, přesto na ni mnoho z nás stále vzpomíná. Excelovala na filmových plátnech a divadelních prknech a zároveň to byla žena mnoha tváří. Ponořte se do deníku herečky, za kterým stojí její zpovědník a přítel.

Nenechte si ujít v týdnu od 2. do 8. září 2019

nenechte_si_ujit

Máme tu opět září a knihovny se tak pomalu začínají vracet do plného provozu. Pro knihomily to znamená opět více literárních akcí. A na jaké se můžete těšit příští týden? Například na křest nové knihy Vlastimila Vondrušky či Mikyho Škody.

Hity Velkého knižního čtvrtku – jaro 2019 II.

Velky knizni ctvrtek

Letošní jarní Velký knižní čtvrtek opět přinesl pestrou nabídku titulů, které by neměly uniknout pozornosti čtenářů. Dnes vám představíme dalších několik knih různých žánrů. Zamyslíme se s nimi nad současným světem, ale také se vypravíme do minulosti.

Nenechte si ujít v týdnu od 18. do 24. března 2019

nenechte_si_ujit

Tento týden v rámci Velkého knižního čtvrtku vyšlo 15 knižních novinek. A příští týden se v Brně koná setkání s některými z autorů těchto novinek. Kromě toho se také můžete stavit i na literární čaj se spisovatelkou Milenou Štráfeldovou či na besedu a autogramiádu ke knize Raději zešílet v divočině.