Nakladatel: Zeď


Nakladatelství Zeď - Nejnovější knihy

knihaLáska za časů korony knihaVeselá svině s račicí a depkou knihaPoslední deník Květy Fialové knihaTango pod Hradem

Nakladatelství Zeď - Související články

Psáno životem

autobiografie

Začtěte se do rozmanitých životních příběhů, mnohdy šokujících, jindy zase důvěrně známých. Zjistěte, jak kvete láska během pandemie, sledujte osudy dvou věřících jdoucích proti proudu, čelte traumatům malé holčičky nebo nahlédněte do biografií a memoárů slavných.

Život s rakovinou

Tipy_abcda zvladani rakoviny_vesela svine

Dnešní tipy patří závažnému tématu, na které je však tentokrát nahlíženo s humorem a nadějí. Život se zákeřnou rakovinou není jednoduchý, ale právě následující příběhy mohou pomoci vnést trochu světla do nelehkého boje.

Ukázka z knihy Poslední deník Květy Fialové (Josef Kubáník)

Posledni denik Kvety Fialove

Deník mapuje poslední tři roky života české charismatické herečky Květy Fialové. Její zpovědník a přítel ji představuje z jiného pohledu – jako racionální ženu na sklonku života. Kniha vznikla právě proto, aby lidé věděli, jak bolestné mohou být odchody velkých hvězd.

Životní cesta Květy Fialové

Posledni denik Kvety Fialove

Květa Fialová sice už několik let nežije, přesto na ni mnoho z nás stále vzpomíná. Excelovala na filmových plátnech a divadelních prknech a zároveň to byla žena mnoha tváří. Ponořte se do deníku herečky, za kterým stojí její zpovědník a přítel.

Nenechte si ujít v týdnu od 2. do 8. září 2019

nenechte_si_ujit

Máme tu opět září a knihovny se tak pomalu začínají vracet do plného provozu. Pro knihomily to znamená opět více literárních akcí. A na jaké se můžete těšit příští týden? Například na křest nové knihy Vlastimila Vondrušky či Mikyho Škody.