Nakladatel: Pragma

Nakladatelství Pragma vydává tituly nabízející poučení a inspiraci. Ezoterické tituly od andělů po feng-šuej, motivační literatura, tituly zaměřené na téma osobního růstu, vztahů, rodinných konstelací, organizace času a zvládání životních situací, duchovní literatura, inspirativní lidské osudy, tajemné a záhadné příběhy. Je součástí Euromedia Group.

https://www.pragma.cz/


Pragma - Nejnovější knihy

knihaPodivuhodný příběh Viktora Bambase aneb škola optimismu knihaUdálost knihaPřípad doktora Karpety knihaAndělské poselství

Pragma - Související články

Nechte se unášet na vlnách fantazie

Fantasy kniha - ilustrační

Kam utéci před stereotypem každodennosti? Každý knihomol určitě odpoví, že ke knihám. A u sci-fi a fantasy titulů to platí dvojnásob, proto se v dnešních tipech zaměříme právě na tyto žánry.

Záhadný případ na pozadí rudolfinské Prahy

Podivuhodny pribeh Viktora Bambase

Jaroslav Boček zasadil děj svého historického románu do období vlády Rudolfa II. Tento panovník proslul svým obdivem nejen k umění, ale také k alchymii. Autor mistrně zkombinoval novodobou Prahu s detektivní až fantaskní zápletkou. Dokáže hlavní hrdina vyřešit záhadný případ?

Tipy pro fanoušky sci-fi

Tipy_Endymion_Bakly_Udalost

Dnes jsme si pro vás připravili tři zajímavé zástupce žánru science fiction. Jedná se o román Endymion navazující na populární Hyperion a Pád Hyperionu, sbírku povídek Bakly – Armáda a o poutavý román Událost.

Návštěva cizí inteligence

Udalost

Jednoho dne obklopí rekreační chatu Jitřenku neviditelná bariéra, která po pár dnech zmizí. Lidé, co se v ní nacházeli, ale ztratili paměť a neví, co se stalo. Při odkrývání jejich podvědomí vyplouvá na povrch řada niterných pocitů a nejtajnějších myšlenek.

Záhadné zmizení

Pripad doktora Karpety

Pátek odpoledne, lékař Milan Karpeta končí v práci a jede autem domů. Tam však už nikdy nedorazí. Navíc rozcházející se výpovědi členů rodiny a blízkého okolí pátrání po něm komplikují. To vede k zamyšlení se nad tím, kdo byl ve skutečnosti zmizelý muž.