Nakladatel: Omega

Nakladatelství Omega vydává především klasickou českou a světovou literaturu. Chce tak vyjít vstříc všem, kteří marně shánějí své oblíbeného spisovatele. Zaměřují se také na studenty, kteří potřebují klasickou četbu do školy. Spektrum titulů je postupně rozšiřováno o další témata. Věnuje se však také novým autorům a knihám, které dosud u nás nevyšly.

Nakladatelství Omega spolupracuje s renomovanými autory, překladateli, výtvarníky a mnoha externími odborníky.

www.knihyomega.cz


Omega - Nejnovější knihy

knihaMona Lisa virus knihaUmělec na ostří nože knihaUkradená známka knihaČesnek

Omega - Související články

Vyhrajte důkaz, že krása může klamat

mona-lisa-virus-perex

Po celé Zemi se šíří strach z počítačového viru, a zatímco virus napadá stále více zařízení, dochází v různých koutech světa k dalším podivným událostem. Ačkoliv spolu na první pohled nijak nesouvisí, ukáže se, že je přesto něco spojuje.

Vyhrajte návrat Jima Francise do Edinburghu

umelec-na-ostri-noze-perex

Jim Francis je pro některé podvodník a pro jiné vizionář, ovšem skrývá se toho v něm daleko víc. A právě o tom se přesvědčí jeho manželka Melanie poté, co se Jim vydá do rodného Skotska na pohřeb syna, kterého skoro neznal.

Nenechte si ujít v týdnu od 13. do 19. srpna 2018

nenechte_si_ujit

I další srpnový týden můžete vyrazit za literaturou. V našem článku se dočtete nejen o křtu nové detektivní knihy od nizozemského autora Brama Kleina, který se v příštích dnech koná v hlavním městě.

Bohyně osudu podruhé

priserne-tchyne-perex

Angelika Lagermark si ve svém kadeřnictví hraje na osud, když páruje nezadané. Ovšem sama se se svým životem pere – najít si milujícího muže v osmačtyřiceti letech totiž může být  nesnadné…

Najděte lásku a nebojte se tchyně

priserne-tchyne-perex

Milé ženy, hledáte oddechový příběh, trošku napínavý i zábavný, ale hlavně prodchnutý láskou a nadějí? Zkuste román Příšerné tchyně od Anny Jansson, odehrávající se v krásném prostředí Gotlandu.