Nakladatel: Omega

Nakladatelství Omega vydává především klasickou českou a světovou literaturu. Chce tak vyjít vstříc všem, kteří marně shánějí své oblíbeného spisovatele. Zaměřují se také na studenty, kteří potřebují klasickou četbu do školy. Spektrum titulů je postupně rozšiřováno o další témata. Věnuje se však také novým autorům a knihám, které dosud u nás nevyšly.

Nakladatelství Omega spolupracuje s renomovanými autory, překladateli, výtvarníky a mnoha externími odborníky.

www.knihyomega.cz


Omega - Nejnovější knihy

knihaPříšerné tchyně knihaPráskač knihaLord John a Bratrstvo čepele knihaInvaze

Omega - Související články

Druhý příběh lorda Johna

lord-john-a-bratrstvo-cepele-perex

Autorka úspěšné románové série Cizinka přichází s dalším poutavým příběhem. Lord John a Bratrstvo čepele možná nemá tak napínavý děj a spád jako předchozí díl, ale zajímavé prostředí a sympatický hlavní hrdina to hravě vynahrazují.

Romány plné lásky a humoru

Romany-plne-lasky-a-humoru

Ať už dovolenou trávíte doma, v přírodě nebo třeba na pláži, nezapomeňte si k vlahým letním večerům přibalit také nějakou dobrou četbu. Dnes vám představíme šestici laskavých a humorných příběhů, které pohladí duši každého knihomila.

S románem do minulosti

Anna Lucemburska_Lord John

Dnešní dva tipy ocení dámy, které mají rády romantické příběhy zasazené do minulosti. Vybrané knihy jsou plné lásky, vášně, intrik a tajemství. Uvařte si dobrou kávu a nechte ožít historii.

Vyhrajte pokračování příběhu majitelky Salonu lásky

priserne-tchyne-perex

Soužití s nastávající tchyní nebude pro Angeliku žádnou procházkou růžovým sadem. Navíc když váhá, zda je její nastávající Magnus opravdu tím pravým. Najde útěchu alespoň mezi klienty ve svém neobyčejném kadeřnictví Salon lásky?

Na pořadu dne sci-fi

Tipy_Na poradu dne sci-fi

Vzhůru do vesmíru! Máme pro vás dva vzrušující příběhy o vyhrocených konfliktech, mimozemšťanech, o snaze zachovat lidstvo i potřebě válčit. A jako třešinku na dortu přidáváme oficiálního průvodce k filmu Solo: Star Wars Story.