Startup za pakatel

Objevte způsob, jak pracovat na sebe a živit se tím, co vás baví

zobrazit info o knize
Nakladatelství Jan Melvil Publishing
Vydáno   9/2013
ISBN 978-80-87270-59-2
Překlad Miklica, Petr
Editor Brázdová, Andrea
Vydání 1.
Počet stran 308
Vazba lepená brožura
Formát 143x215
Doporučená cena 319 Kč

O knize

V knize Startup za pakatel Chris Guillebeau ukazuje, jak je možné vést svobodný, dobrodružný, smysluplný a účelný život – a navíc si i slušně vydělat. Sám je živým příkladem úspěchu svých poznatků – své zkušenosti z cestování a Frequent Flyer programu dokázal proměnit ve fungující byznys.
., Na svých cestách potkal bezpočet lidí, kteří stejně jako on vybudovali firmy s vysokým ziskem na základě více než skromné investice, (často poté, co ztratili zaměstnání). Což jej inspirovalo… Podmínkou jejich zařazení do knihy bylo, že respondenti nedisponovali žádnými mimořádnými znalostmi a dovednostmi, ale byli to obyčejní lidé ochotní vytvořit ze své vášně či zájmu hodnotu pro někoho jiného. Museli se také zcela vyhnout zadlužení a doložit autorovi své příjmy. V knize, konečně vydestilovány do podoby snadno použitelného průvodce, jsou ty nejcennější rady od lidí, kteří se naučili, jak přetransformovat to, co dělají, tak, aby je to naplňovalo. 
.,Chris se nespokojuje s obecnými údaji a přesně vám sděluje, kolik dolarů jeho skupina neočekávaných podnikatelů vložila do svých projektů, co dělali v prvních týdnech a měsících, některé ze zásadních chyb, které napáchali cestou, a základní postřehy, díky kterým se jejich firma udržela. Jelikož příklady firem knihy jsou obvykle z amerického prostředí a můžou občas vzbuzovat dojem to by u nás fungovat nemohlo obsahuje česká edice knihy se svolením autora dodatek - inspirativní příklady úspěšných českých firem, které začínaly téměř z ničeho.

Doporučení:
Share