Temná kapitola

Konec aukce: 13. 6. 2018 v 20:00:00

Vivian je kosmopolitní americká dívka s čínskými kořeny, která často uniká od náročné práce v rušném Londýně za dobrodružstvím a cestováním. Ráda poznává cizí země, krajiny a jiné kultury. Coby emancipovaná žena žije sama a dokáže se o sebe postarat. To však přestává platit ve chvíli, kdy na jednom ze svých výletů v Západním Belfastu potká Johnnyho.
Tento patnáctiletý chlapec pochází i irské komunity, která žije kočovnickým životem na okraji společnosti. Vyrostl v rodině, kde je zločin samozřejmostí, násilí je nutností, a kvůli nedostatku materiálního i citového zázemí je zvyklý brát si vše bez ptaní. Jejich střet vyvrcholí brutálním sexuálním násilím, a slunečný den v parku Lesní soutěska se tak nečekaně změní v temnou kapitolu Vivianina života.

Přečtěte si více o knize Temná kapitola

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Temná kapitola za velmi příznivou cenu