USA západ

Konec aukce: 28. 4. 2019 v 20:00:00
Aktuální cena:

Poslední příhoz:vmaier

Přihazovat v aukcích mohou pouze členové Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Průvodce západem USA vás zavede do rušných velkoměst i velkolepých národních parků.

Aktualizovaný turistický průvodce Západ USA přináší nové informace pro všechny, kteří se ať už na vlastní pěst anebo organizovaně rozhodnou navštívit tuto část Ameriky. Texas, Kalifornie, Aljaška či Havaj lákají Evropany odnepaměti. Někdo dá ovšem přednost nádherným pláním a skalnatým horám. V každém případě jsou ale perlou západní části USA unikátní národní parky, které by si neměl nechat ujít žádný turista.

Průvodce je doplněn barevnými fotografiemi a podrobnými mapami. A samozřejmostí jsou aktualizované detailní informace o ubytování, stravování, zábavě či dopravě. Rozhodně je to ideální společník na cestách Amerikou.

Přečtěte si více o knize USA západ

vmaier 175 22. 4. v 19:02:56