Třetí pilíř zahraniční politiky?

Konec aukce: 26. 10. 2020 v 20:00:00

Pro poválečné (rozdělené i sjednocené) Německo byla, je a pravděpodobně i v příštích letech bude důležitá snaha prezentovat se na mezinárodní scéně jako spolehlivý a předvídatelný partner, vůči spojencům též jako přítel a leckdy i jako pomocník. Jedním z nejvýznamnějších politických nástrojů podpory vzájemného porozumění mezi národy je zahraniční kulturní politika. Spolková republika Německo ji rozvinula v rozsáhlou agendu pokrývající širokou paletu aktivit provozovaných takřka po celém světě. Prozkoumáním základů dnešní německé zahraniční kulturní politiky, jež byly položeny v šedesátých a sedmdesátých letech 20. století, se pokoušíme lépe porozumět způsobům, jimiž se náš největší soused a jeden z nejvlivnějších aktérů světové politiky snaží získávat si přátele a partnery.

Přečtěte si více o knize Třetí pilíř zahraniční politiky?

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Třetí pilíř zahraniční politiky? za velmi příznivou cenu