Medvědín (audiokniha)

Konec aukce: DNES v 20:00:00
Aktuální cena:

Přihazovat v aukcích mohou pouze členové Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Tohle je jen mezi lidmi a hokejem…
Hokejem žije Peter Andersson, bývalý hráč a sportovní ředitel místního klubu, dýchá pro něj sedmnáctiletý hokejový génius a naděje celého města Kevin i bojovný Benji, který se bojí přiznat svoji sexuální orientaci. Bez bruslí na nohou si svůj život nedokáže představit ani talentovaný outsider Amat. Do vítězství v juniorském mistrovství ovšem vkládá společně s nimi naděje celý Medvědín. Peterovu dceru Mayu ale víc než hokej zajímá hraní na kytaru a také Kevin. Neodolá a přijme pozvání na oslavu, po níž si celé město začne klást úplně jinou otázku, než jestli jejich hokejový tým vyhraje, či prohraje.

Přečtěte si více o knize Medvědín (audiokniha)

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Medvědín (audiokniha) za velmi příznivou cenu