Chuligán

Konec aukce: 16. 5. 2018 v 20:00:00

Všichni máme dvě rodiny. Jednu, do které se narodíme, a druhou, kterou si sami vybereme.
Heiko Kolbe zahřívá v ruce chránič zubů. V žilách mu pumpuje adrenalin. Spolu s dalšími hannoverskými chuligány se vydává do bitky proti Kolíňanům. Nepochybuje, že se jednou zapíšou do dějin. Zatím ale musí brát život takový, jaký je – jeho otec je alkoholik, matka rodinu dávno opustila, Heiko se živí podřadnou prací ve strýcově posilovně a bydlí v domě podivína, který organizuje psí zápasy a jehož největším přáním je vlastnit tygra. Heikův život jsou chuligáni. Pouze při rvačkách po jejich boku totiž dokáže zapomenout na všechno, co mu osud nenadělil – milující rodiče, partnerku, domov.
Chuligán je nahlédnutím do vnitřního světa outsidera a ztroskotance, drsného mladého muže s velkým srdcem, který se rve, aby ochránil svou partu a její odkaz. Philipp Winkler se tímto příběhem zařadil do silné literární tradice – dává hlas těm, kteří nejsou slyšet

Přečtěte si více o knize Chuligán

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Chuligán za velmi příznivou cenu