Evakuace

Konec aukce: 6. 11. 2017 v 20:00:00

Gigantičtí mimozemšťané vyhlazují jednu kolonii za druhou, zatímco Severoamerické společenství a Sino-ruská aliance vedou o zbytek krvavou válku. Andrew Grayson byl u toho, když mimozemská invaze začala. Poslední čtyři roky strávil na bojištích obou probíhajících válek, kde v nové funkci bojového koordinátora přivolává na své nepřátele hněv Boží v podobě jaderných střel a orbitálního bombardování. A v první linii také nejlépe vidí, jak nepříznivě se pro nás boj s vesmírnými obry vyvíjí. Když pak SAS vytáhne z rezervy prastarou letadlovou loď, nacpe ji k prasknutí vojáky a zásobami a pošle na tajnou misi, divoké zvěsti na sebe nenechají dlouho čekat. Chystáme se osvobodit obsazenou kolonii? Útočíme na domovský svět vetřelců? Nebo snad začala evakuace Země?

Přečtěte si více o knize Evakuace

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Evakuace za velmi příznivou cenu