Obléhání

Konec aukce: 2. 7. 2019 v 20:00:00

Přístav Cádiz dlouho vzdoroval napoleonským obléhatelům jako jediné neobsazené místo ve Španělsku. Do scenérie zářivě bílého města, plného uprchlíků a pulzujícího obchodním životem navzdory kontinentální blokádě, umístil autor několik vzájemně se prolínajících příběhů ze společnosti rejdařů, obchodních agentů, korzárů a vojáků, které jsou spjaty několika hrůznými zločiny. Na různých místech Cádizu byla spatřena těla k smrti zbičovaných dívek. Kriminální případ se prolíná s dalšími zápletkami, do hry vstupuje špionáž i finanční čachry, atmosféra houstne a příběhy zdánlivě nezúčastněných mužů a žen získávají na napětí.

Přečtěte si více o knize Obléhání

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Obléhání za velmi příznivou cenu