Ctitelé katastrof a Hitlerova tužka

Konec aukce: 18. 11. 2017 v 20:00:00

Poutavý román zaměřující se na střet člověka s nástrahami času a vymezení osobní identity. David nás ve svých deníkových zápiscích zasvěcuje do jeho osobního pátrání po záhadné malbě, na které je vyobrazen jako dítě, nesoucí padlého anděla. Cesta za obrazem Davidovi poodhaluje původ jeho rodiny, ale hlavně poznává sám sebe. V úchvatném příběhu se nacházejí autentické situace, zachycující známé osobnosti české společnosti, např. Emila Zátopka, Jana Wericha, Václava Havla nebo Milana Kunderu, v nečekaných charakteristikách. Kniha přesvědčivě dokládá, že černobílé vidění lidí i událostí v každodenním životě selhává.
Pozn.: Horní okraj hřbetu knihy má maličko natržený papírový přebal (délka 4 mm) -> sleva

Přečtěte si více o knize Ctitelé katastrof a Hitlerova tužka

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Ctitelé katastrof a Hitlerova tužka za velmi příznivou cenu