Kreativní kočky

Konec aukce: ZÍTRA v 20:00:00
Aktuální cena:

Přihazovat v aukcích mohou pouze členové Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Více jak třicet okouzlujících ilustrací koček provedených v různém stylu a designu.

Všechny milovníky koček a vybarvování zaručeně nadchnou originální ilustrace koček vyzdobené vším, co si jen kdo dokáže představit: od kašmírových a květinových vzorů až po notové značky a steampunkové ozdoby; nápaditě provedené, aby vás vybarvování nikdy nepřestalo bavit. Propracovaný design kreseb nabízí nekonečné možnosti v experimentování s barvami a technikami. K dokonalosti obrázků přispívají detaily v pozadí a ozdobné bordury.

Stylové obrázky doplňují kočičí citáty, které vypovídají o životě koček a s kočkami. Listy jsou navíc perforované, takže je můžete jednoduše vytrhnout. Živou kočku nemůže mít doma každý, tyhle kočičky od umělkyně Marjorie Sarnat ale ano. Udělají radost vám a nesmírně potěší vaše blízké. Vyberte si obrázek, vybarvěte, vytrhněte a darujte někomu i s citátem. Tím povíte vše, jednoduše, po kočičím.

Přečtěte si více o knize Kreativní kočky

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Kreativní kočky za velmi příznivou cenu