Bezstarostnost

Konec aukce: 31. 10. 2017 v 20:00:00

Romain Roller je důstojníkem francouzské armády, který po misi v Afghánistánu trpí posttraumatickým syndromem. Marion Deckerová působí jako novinářka a píše článek o francouzské účasti na misi, zároveň je ženou Françoise Vélyho, úspěšného podnikatele, kolem kterého se roztočí skandál s obviněním z rasismu poté, co pózuje na soše zobrazující černošku. Na jeho obranu se postaví Rollerův dávný přítel Osman Diboula, syn afrických imigrantů, který nedávno přišel o vysoké postavení v prezidentském týmu a který svým článkem vyvolá nečekaný zvrat ve vývoji událostí. Karine Tuilová zde představuje příběh o odvrácené straně moderní společnosti, která je i přes pozlátko civilizace neustálým bojem – nejen na válečném poli či v rámci nejvyšší politiky, ale i bojem se sebou samým či s ostatními lidmi o svou vlastní identitu. Všichni hlavní hrdinové si budou muset sáhnout až za hranice svých možností a právě bezstarostnost bude první obětí jejich bitvy.

Přečtěte si více o knize Bezstarostnost

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Bezstarostnost za velmi příznivou cenu