Velká cesta Armanda de Pottera

Konec aukce: 22. 12. 2017 v 20:00:00
Aktuální cena:

Přihazovat v aukcích mohou pouze členové Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Tajuplný příběh z luxusní cestovní kanceláře na přelemu století. V roce 1905 se turistický průvodce a amatérský sběratel starožitností jménem Armand de Potter záhadně ztratí u pobřeží Řecka. Tělo se nikdy nenajde a jeho ženě Aimée nezbývá, než aby se sama postarala o jeho záležitosti. Když však začne kousek po kousku dávat dohromady skládačku jeho života, uvědomí si, že všechno nebylo vždy tak, jak Armand tvrdil. Jejich příběh, prosycený detaily z dopisů a deníkových zápisků, se klikatí vpřed i vzad v čase a odkrývá ztracený svět falešných totožností, ilegálních sítí obchodu se starožitnostmi a rovněž to, že manžel nebyl tím, čím se zdál být. Děj knihy, vyprávěný s mistrnou lehkostí, je příběhem stejně tak velkolepým, jako byl turistický průvodce v jeho středu. Joanna Scottová, čerpající z teprve nedávno objevených dokumentů, nevtíravě poukazuje na historický základ děje a rozvíjí nanejvýš zajímavou detektivní zápletku.

Přečtěte si více o knize Velká cesta Armanda de Pottera

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Velká cesta Armanda de Pottera za velmi příznivou cenu