Život mezi Jungem a Freudem

Konec aukce: 11. 11. 2017 v 20:00:00

Počátky psychoanalýzy jsou těsně spjaty s postavami Sigmunda Freuda a Carla G. Junga – a také Sabiny Spielreinové. Milostný poměr mezi mladým, ženatým Jungem a jeho pacientkou rusko-židovského původu vedl k vážným trhlinám ve vztahu s jeho učitelem Freudem. Sabina se stane tvořivým principem Jungovy psychoanalytické teorie a zároveň jeho nejlepší žákyní. Životopis jedné ze zakladatelek dětské psychoanalýzy a vůdčí představitelky ruské psychoanalytické školy je fascinujícím úvodem do studia historie moderní psychologie. O tom, že je postava Sabiny Spielreinové stále živá, svědčí také nový film o jejím životě kanadského režiséra Davida Cronenberga Nebezpečná metoda (2011).

Přečtěte si více o knize Život mezi Jungem a Freudem

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Život mezi Jungem a Freudem za velmi příznivou cenu