Za trest třináctiletá

Konec aukce: 7. 7. 2017 v 20:00:00
Aktuální cena:

Přihazovat v aukcích mohou pouze členové Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Když se samozvaná stydlivka Tara rozhodne ukrást školního maskota – kozu, aby si získala přízeň spolužaček, dostane se tím do spousty problémů. Její rodiče se navíc rozhodnou, že místo aby ji vzali s sebou na Madagaskar, kde budou zkoumat pářící rituály lemura zlatého, pojede Tara na léto do Willow Falls ke své tetě, strýčkovi a rozmazlené sestřenici Emily. Tara to bere jako dobrou příležitost k novému začátku: koneckonců jí brzy bude 13, takže by toho mohla využít a možná se i zkusit prosadit (v mezích zákona). Tara ovšem netuší, že tohle kouzelné městečko pro ni k jejím 13tým narozeninám chystá velké překvapení. Tentokrát to nebudou narozeniny jako každé jiné!

Přečtěte si více o knize Za trest třináctiletá

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Za trest třináctiletá za velmi příznivou cenu