Zákulisí Panství Downton

Konec aukce: 18. 10. 2017 v 20:00:00

Kniha je exluzivní vstupenkou do zákulisí natáčení Panství Downton. Zde je místo, kde všechno vzniká: od hereckých výkonů přes režii až po kostýmy a rekvizity. Pojďte a objevte, jak slavní tvůrci společně s herci vytvářejí drama. Vstupte do království kadeřníků a vizážistů, užijte si unikátní pohled na natáčení v zámku Highclere, sdílejte pohled z režisérského křesla, ponořte se do šatníků, prozkoumejte hudbu a seznamte se s mimořádnými lidmi. Nabízíme vám jedinečné nahlédnutí do utajeného světa. Prostřednictvím podrobných rozhovorů a úžasných snímků získáte možnost sledovat realizaci Panství Downton zevnitř.

Přečtěte si více o knize Zákulisí Panství Downton

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Zákulisí Panství Downton za velmi příznivou cenu