Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Pravda o doplňcích stravy

náhled obálky
Konec aukce: 14. 8. 2019 v 20:00:00
Běžná cena: 269,- Kč
Vydraženo za:

15,- Kč

Poslední příhoz:cameo

Aukce již byla ukončena!

Co kdyby se ukázalo, že téměř všechno, co jste si mysleli, že víte o doplňcích stravy a zdraví, je… úplně špatně? Odborník na výživu doktor Brian Clement, ředitel světoznámého zařízení Hippocrates Health Institute, zkoumá několik mýtů, které z doplňků stravy udělaly odvětví, kde by spotřebitelé měli být velmi obezřetní. Pravda o doplňcích stravy odstraňuje vrstvy lží a odhaluje pravdu o faktech, které miliony uživatelů brali jako samozřejmé. Poprvé se dozvíte, že:
• Téměř všechny doplňky stravy prodávané ve světě jsou syntetické látky vyrobené v laboratořích farmaceutických firem a z toho důvodu mohou poškozovat vaše zdraví.
• Jsou výrazné rozdíly mezi přírodními doplňky (rostlinného původu) a doplňky syntetickými (vyráběným chemicky) a také v tom, jak působí na vaše zdraví.
• Téměř všechny studie zkoumající vliv živin na lidské zdraví nepoužívaly přírodní látky, ale syntetika, což výrazně zpochybňuje přesnost dosažených negativních výsledků.
Tato kontroverzní kniha vás provází minovým polem možností, mezi kterými musíte volit pokaždé, když si kupujete vitamíny a minerály. Prozrazuje vám, jak luštit etikety výrobků, které by vás jinak mohly oklamat, jak volit přírodní doplňky (získávané z rostlin), proč doporučené denní dávky jen ještě zhoršují nejasnosti a tak dále.

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Pravda o doplňcích stravy

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
cameo 15 14. 8. v 09:35:27
zmodry 13 14. 8. v 09:35:27
cameo 11 12. 8. v 22:03:39
ilasan 9 12. 8. v 22:03:39
ilasan 3 5. 8. v 00:01:34