Tak vaří Viet nam

Konec aukce: DNES v 20:00:00
Aktuální cena:

Přihazovat v aukcích mohou pouze členové Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Dva mladí vietnamští autoři žijící trvale v České republice sestavili výběr nejběžnějších jídel, která se vyskytují ve vietnamské kuchyni a na něž se dají u nás koupit suroviny – a to buď v tržnici Sapa v Praze, nebo prostřednictvím specializovaných e-shopů. Kniha tedy obsahuje pravé recepty, tak jak vyhovují vietnamské chuti, se seznamem surovin a detailním postupem. Kromě nejznámějších rolek a polévky pho se čtenáři mohou seznámit se zajímavými a zdravými saláty, neuvěřitelným výběrem chodů, které se servírují při vietnamském stolování, i s neobvyklými a osvěžujícími dezerty. Recepty jsou doprovázeny barevnými fotografiemi, na nichž jsou vyobrazeny pokrmy ve finální podobě. Velmi důležitý je přehled bylin, zeleniny a koření, které jsou použity v receptech, s fotografiemi a užitím jak v kuchyni, tak například v léčitelství.

Přečtěte si více o knize Tak vaří Viet nam

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Tak vaří Viet nam za velmi příznivou cenu