Tajemství pergamenů

Konec aukce: ZÍTRA v 20:00:00
Aktuální cena:

Poslední příhoz:ilasan

Přihazovat v aukcích mohou pouze členové Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Přečtěte si strhující podobenství o ztrátě svobody, válce a odvaze bojovat. Z období třicetileté války přichází do současné Prahy monstrum, které má za úkol zničit moderní svět. Záhadně se tu ocitá i dívka Judita, o níž se v Praze od vpádu švédských vojsk roku 1648 vyprávějí pověsti. Co přivedlo tu tajemnou dívku ze 17. století do současnosti? Za vším stojí zázračná moc starého pergamenu. Díky ní se Judita přenese v čase a pozná Petra a Olivii, s jejichž pomocí se pokusí zabránit nejhoršímu. Podaří se odvážné trojici zastavit zlo? Děti budou muset pro záchranu světa vsadit i vlastní životy. Knihu s výrazným protiválečným poselstvím autoři věnovali hrdinům i obětem třicetileté války a všem českým i švédským dětem.

Přečtěte si více o knize Tajemství pergamenů

ilasan 3 15. 9. v 06:59:18