Spiknutí Starmoney

Konec aukce: 23. 12. 2017 v 20:00:00
Aktuální cena:

Přihazovat v aukcích mohou pouze členové Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Komisař Marthaler na stopě tajemného spiknutí.

Nad malou vesnicí Schwarzenfels ve východním Hesensku svítá. Vypadá to, že celý svět spí. Mladý prostitut Süleyman se stane svědkem toho, jak z cesty do příkopu sjede motorka. Prohledá zavazadla mrtvého řidiče a najde obálku s fotografiemi. Se snímky, které nikdy neměly vzniknout. Mladík vycítí příležitost, jak se dostat k penězům. Jeho protivníci se však nezastaví před ničím. Hon začíná a Süleyman musí uprchnout.

Ve stejný čas je v jednom zapadlém frankfurtském hotelu nalezeno tělo ženy. Někdo jí střelil kulku přímo do oka – byla to náhoda, nebo symbolický čin? Komisař Marthaler zjistí, že obětí byla známá novinářka zabývající se tajemným spiknutím Starmoney.

Pátý případ komisaře Marthalera se odehrává v roce 2008. Volby do hesenského zemského sněmu skončily patem. Je ohroženo rozšíření frankfurtského letiště, jeden z největších stavebních projektů poválečné doby. A tam, kde se hraje o tolik peněz, není daleko ke zločinu…

Přečtěte si více o knize Spiknutí Starmoney

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Spiknutí Starmoney za velmi příznivou cenu