Vetřelec: Odplata

Konec aukce: 22. 10. 2017 v 20:00:00

Poslední příhoz:bijec

Úkolem Alana Deckera je dohlížet na dodržování terraformace planety LV178 a bezpečí jejích obyvatel. Jenže tento svět, nyní civilizovaný a známý pod jménem Nový Galveston, skrývá svá tajemství, číhající hluboko pod jedovatými písky zvanými Moře strastí. A svá tajemství má i společnost Weyland-Yutani. Kdesi v dávno opuštěném prastarém dole se skrývá to, po čem prahne nejvíc – živý vetřelec. Decker netuší, proč do vojenského průzkumného týmu potřebují právě jeho, dokud nepochopí, že má s nebezpečnými tvory mnohem osobnější spojení, než si vůbec dovedl představit. Dávná krevní msta, zahájená před stovkami let mezi vetřelci a Ellen Ripleyovou, dosud neskončila! Román Jamese A. Morrea je druhý díl trilogie, úzce provázané s kultovní filmovou sci-fi ságou o vetřelcích. Z cyklu Vetřelec (2)

Přečtěte si více o knize Vetřelec: Odplata

bijec 130 22. 10. v 11:35:50