Váš Petr Hapka

Konec aukce: 21. 10. 2017 v 20:00:00

U příležitosti blížících se sedmdesátin Petra Hapky vychází jeho autorizovaná biografie. Nabízí pohled na skladatelův soukromý a pracovní život. Dává nahlédnout do vrstevnatosti jeho duše, přibližuje to, co je pro Hapku podstatné, co určovalo a určuje jeho osobnost. Ukazuje, v kom se rodí ty krásné melodie, které z jeho umu vycházejí, a jež se už dávno staly národním pokladem, kterému se lidé nejen obdivují, ale který mají rádi, který milují.
Součástí textu jsou vzpomínky Hapkových přátel a kolegů, napsané speciálně pro tuto knihu. Dozvíte se tak, co Hana Hegerová skladateli vyčítá. Co na něm obdivuje Lucie Bílá. Jak ho dostal do úzkých Ondřej Brzobohatý. Jakou společnou zálibu mají s Michalem Pavlíčkem. Nebo jak plnil svérázná hudební zadání pro režiséra Juraje Herze.

Přečtěte si více o knize Váš Petr Hapka

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Váš Petr Hapka za velmi příznivou cenu