Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Sběratel hvězd 2

náhled obálky
Konec aukce: 2. 10. 2022 v 20:00:00
Běžná cena: 229,- Kč
Vydraženo za:

105,- Kč

Poslední příhoz:Naru

Aukce již byla ukončena!

Sběratel hvězd (Star Collector) je japonská manga o lásce mezi dvěma chlapci, kteří si tu lásku musí obhájit nejenom před svým okolím, ale také sami před sebou. Něžný příběh o dospívání, poznávání sebe sama, objevování sexuality a hledání svého místa ve světě, který nám nemusí vždy dávat smysl, ale hlavně když v něm nejsme sami.

Uvědomit si, co ve vztahu skutečně chce, byla pro Fynna zpočátku výzva. Obzvlášť po tom, co se sám tak dlouho ploužil od ničeho k ničemu a mezi jeho hlavní záliby patřilo chození za školu, kouření a poflakování se po okolí.
Teď už to ale ví jistě. Chce být s Nikem, s tím roztomilým nerdem, který tak rád pozoruje hvězdy. Fynn si nepřeje nic jiného než po jeho boku objevovat svět a dělat všechny ty věci, které normální páry dělají. Jako třeba trávit spolu čas, držet se za ruce, líbat se…
Jenomže Niko je najednou odtažitý a zdráhá se projevovat Fynnovi svoji náklonnost veřejně. Možná má strach. Možná je to něco z jeho minulosti, co ho drží zpátky. A Fynn přitom nechce nic víc, než aby mu jeho přítel důvěřoval. Vážně toho chce tolik?

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Sběratel hvězd 2

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
Naru 105 24. 9. v 15:40:29