Špicl Páně 955

Konec aukce: 12. 12. 2022 v 20:00:00
Aktuální cena:

Přihazovat v aukcích mohou pouze členové Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

SVATÝ VÁCLAV JE MRTEV. BITVA O OSUD ČESKÉ ZEMĚ ZAČÍNÁ…
Konec prvního tisíciletí našeho letopočtu není jednoduchá doba. Druhý muž českých zemí Martin z Wartberka se snaží usmířit východofranského krále Otu s knížetem Boleslavem. Otovi hnula žlučí nejenom nešťastná Václavova bratrovražda, ale také – a to především – neplacení tributu. A Boleslavovi zase popleněné pohraničí a vypálená hradiště i hrozba interdiktu. Cožpak se ale mohou dva křesťanští panovníci takto přít v předvečer vpádu uherských kmenů? A do toho to proroctví. To zpropadené proroctví! „Třikráte Čechy zachrání Říši, třikráte jí budou vládnout…“ A pak, pak co? Kdož ví. Omdlel, ten kněz, než to stihl dopovědět.

Přečtěte si více o knize Špicl Páně 955

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Špicl Páně 955 za velmi příznivou cenu