Mám to o sobě říct?

Konec aukce: 10. 12. 2022 v 20:00:00
Aktuální cena:

Přihazovat v aukcích mohou pouze členové Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Když bylo autorce 21 let a studovala psychologii, byla u ní diagnostikována psychóza a její psychiatr jí řekl: „Někdo s psychózou se nikdy nevyléčí. Raději studium ukončete a najděte si chráněné bydlení.“ Kdyby ho poslechla, nikdy by se nestala známou nizozemskou odbornicí na téma stigmatu duševní nemoci. V knize Mám to o sobě říct? zúročuje své zkušenosti poradkyně a lektorky a snaží se lidem s duševním onemocněním pomoci v tom, aby se v maximální míře zapojili do společnosti a fungovali nezávisle. Dává praktické rady, v jaké míře o své nemoci hovořit třeba při pracovním pohovoru nebo na první schůzce a jak se vypořádat se stigmatem, které člověku dává nejen společnost, ale i on sám. Cílem knihy je stručným, výstižným jazykem posílit a dát naději. Kniha je určena pro lidi s duševním onemocněním, ale i pro jejich blízké a profesionály, kteří s nimi pracují.

Přečtěte si více o knize Mám to o sobě říct?

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Mám to o sobě říct? za velmi příznivou cenu