Mindfulness: Co vám ještě neřekli?

Konec aukce: 8. 12. 2022 v 20:00:00
Aktuální cena:

Přihazovat v aukcích mohou pouze členové Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Co byste měli vědět, abyste se při rozvoji mindfulness vyhnuli zklamání a naplno využili její potenciál.

Mindfulness je přirozená schopnost uvědomovat si celou paletu prožitků, které vnímáme v přítomném okamžiku. Přestože je v posledních letech populární, téměř se nemluví o mnoha jejích aspektech. Záměrem knihy je tuto mezeru zacelit. Proto se věnuje tématům, jako je vliv mindfulness na duševní zdraví, nebezpečná úskalí, zvládání překážek v průběhu výcviku, souvislost s osobní integritou a etikou, role ve firemních programech, využití v mentálním koučinku či vztah ke spirituálním tradicím.

Přečtěte si více o knize Mindfulness: Co vám ještě neřekli?

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Mindfulness: Co vám ještě neřekli? za velmi příznivou cenu